"Динамо" здобуло перемогу перед грою за Суперкубок України

Київ  •  УНН

14 липня 2018, 18:47  •  10170 перегляди

КИЇВ. 14 липня. УНН. У заключному контрольному матчі на австрійському тренувальному зборі київське “Динамо” зустрілося з діючим чемпіоном Чехії, пльзеньською “Вікторією”. Про це інформує сайт “біло-синіх”, передає УНН.

У стартові хвилини гри на полі було багато боротьби і дуже мало гольових моментів. Трохи більше у першому таймі атакували чехи. Вони мали хороший момент в середині тайму, коли Проказка бив з близької відстані після прострілу з кутового, але м’яч зрикошетив від захисника, і вилетів за межі поля. Наприкінці тайму Лімберськи випередив двох захисників після пасу з глибини та встигнув завдати удару по воротах у ближній верхній кут — надійно у цьому епізоді зіграв Бойко.

“Динамівці” відповіли невлучним ударом Шепелєва та доволі перспективним штрафним, який виконав Циганков, проте після навісу Віктора першим на м’ячі був голкіпер “Вікторії”. Найнебезпечнішим був удар Буяльського наприкінці тайму: Віталій підхопив м’яч, який не знайшов адресата після навісу з флангу, та потужно пробив, але Козачік врятував свою команду.

Буяльський домігся свого вже після перерви. На 62-й хвилині він вискочив на ворота чехів після пасу Калитвинцева. Не зближуючись з воротарем українець з лінії штрафного відправив м’яч точно в кут воріт.

Буквально за кілька хвилин сам Калитивницев міг відзначитися голом після пасу з глибини, але програв дуель голкіперу.
Чехи намагалися йти вперед великими силами, аби відігратися, але не створювали особливої загрози воротам “Динамо”, натомість “біло-сині” раз-по-раз розрізали оборону суперника стрімкими атаками.

Втім, на 89-й хвилині команда Хацкевича все ж забили другий м’яч. Шапаренко віддав пас на Бєсєдіна, форвард в дотик головою переправив на Смирного і той чудовим ударом приблизно з лінії штрафного відправив м’яч у сітку — 2:0.

Зауважимо, після матчу команда Хацкевича повернеться до Києва, де продовжить підготовку до нового сезону, зокрема до матчу за Суперкубок України, який відбудеться в Одесі 21 липня.

Новини по темi

Ізраїль буде нарощувати інтенсивність відповідей на атаки зі боку ХАМАС

14 липня 2018, 18:28  •  9178 перегляди
Ярмоленко провів дебютний поєдинок у складі "Вест Хема"

14 липня 2018, 16:17  •  16507 перегляди

У заключному контрольному матчі на австрійському тренувальному зборі київське “Динамо” зустрілося з діючим чемпіоном Чехії, пльзеньською “Вікторією”. Про це інформує сайт “біло-синіх”, передає УНН.

Спорт • 14 липня 2018, 18:47  •  10170 перегляди

Ізраїль буде збільшувати у міру необхідності інтенсивність відповідей на атаки зі боку руху ХАМАС у секторі Гази. Із такою заявою виступив у суботу прем’єр-міністр єврейської держави Беньямін Нетаньягу, передає УНН з посиланням на прес-службу прем’єра.

Політика • 14 липня 2018, 18:28  •  9178 перегляди

Вінгер збірної України вийшов у стартовому складі лондонського “Вест Хему” на контрольний поєдинок проти “Уїкомба”, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

Спорт • 14 липня 2018, 18:15  •  11408 перегляди

Прем'єр-міністр Франції Едуар Філіпп очолив у суботу в Ніцці (південний схід країни) церемонію пам'яті жертв терористичного акту 14 липня 2016 року. Трансляція меморіальної акції була проведена в Facebook через сторінку політика, передає УНН.

Суспільство • 14 липня 2018, 18:00  •  18718 перегляди

Понад 100 ракет і снарядів були запущені в суботу по території Ізраїлю радикалами зі сектора Гази. Про це повідомив під час брифінгу для іноземних журналістів бригадний генерал ізраїльських сил ППО Цвіка Хаймович, інформує УНН з посиланням на ТАРС.

Суспільство • 14 липня 2018, 17:37  •  21410 перегляди

Директор Національної розвідки США Ден Коутс попередив, що важливі елементи інформаційної інфраструктури Сполучених Штатів перебувають під загрозою. Про це УНН повідомляє з посиланням на Радіо Свобода.

Новини Світу • 14 липня 2018, 17:00  •  7831 перегляди

Німецька тенісистка Анжелік Кербер перемогла семиразову чемпіонку Серену Вільямс та вперше виграла Вімблдон. Про це УНН повідомляє з посиланням на ВВС Україна.

Спорт • 14 липня 2018, 16:51  •  8673 перегляди

Вертоліт "Мі-2" здійснив аварійне приземлення в Бобровицькому районі на Чернігівщині після того, як під час обробки полів гвинтом зачепив лінію електропередачі. Без електроенергії залишилося 5 сіл, повідомили УНН у прес-службі ГУ НП у Чернігівській області.

Кримінал та НП • 14 липня 2018, 16:43  •  12338 перегляди

Сьогодні близько 13:00 на 452-му км автодороги Київ-Одеса сталося зіткнення вантажного автомобіля DAF і легковика Citroen. Про це кореспонденту УНН повідомили у прес-службі патрульної поліції Одеської області.

Кримінал та НП • 14 липня 2018, 16:32  •  12527 перегляди

Громадянин України, який працював на будівництві супермаркету в Шамотулах у Великопольському воєводстві Польщі упав з даху і загинув на місці. Про це УНН повідомляє з посиланням на Польське радіо.

Кримінал та НП • 14 липня 2018, 16:17  •  16507 перегляди