Донецький “Шахтар” переграв данський “Ольборг”

Київ  •  УНН

3 лютого 2017, 19:36  •  12434 перегляди

КИЇВ. 3 лютого. УНН. Донецький “Шахтар” у рамках другого туру товариського турніру Atlantic Cup переграв данський “Ольборг”, повідомляє кореспондент УНН.

Пауло Фонсека на перший тайм випустив максимально бойовий склад своєї команди.

На поле вийшли: Микита Шевченко (74 Антон Каніболоцький), Даріо Срна (74 Василь Кобін), Олександр Кучер (74 Іван Ордець), Ярослав Ракицький (74 Сергій Кривцов), Ісмаїлі (45 Марсіо Азеведо), Максим Малишев (74 В’ячеслав Танковський), Фред (83 Віктор Коваленко), Марлос (74 Микола Матвієнко), Дентіньйо (74 Алан Патрік), Бернард (45 Тайсон), Бланко-Лещук (74 Андрій Борячук).

З перших хвилин на вістрі атаки вийшов український аргентинець Густаво-Бланко Лещук, який у минулому матчі з “Ольяненсе” відзначився хет-триком. Окрім того, у запасі з’явився Віктор Коваленко, який відновився після травми.

Зі старту зустрічі “Шахтар” забрав контроль над грою до своїх ніг, втім гірники подій не форсували, ведучи гру у середньому темпі. Втім перший більш-менш небезпечний момент на 15-ій хвилині зустрічі створили саме данці — Якуб Сільвестр намагався пробити по воротах Шевченка із штрафного майданчика, втім завершити атаку ударом йому заважали Ракицький з Кучером, врешті обстановку розрядив Ісмаїлі, вибивши м’яч.

Відповів “Ольборгу” Бланко-Лещук — Срна подав з флангу, а нападник пробивав головою, але м’яч пройшов у кількох сантиметрах від воріт.

Наступна атака гірників стала гольовою — на 34-ій хвилині комбінація Фред-Лещук- Фред завершилась пасом останнього на Марлоса — бразилець увійшовши до штрафного майданчика без проблем переграв кіпера данців Ларсена.

Вже через хвилину донеччани заробили право на пенальті — гравець “Ольборга” притримав у штрафному Бернарда — арбітр впевнено вказав “на точку” — Марлос не менш впевнено оформив дубль — 2:0.

У другому таймі гірники продовжили контролювати гру, раз пораз турбуючи захист “Ольборга”. Спочатку арбітр не побачив гру рукою Хольгерсона у власному штрафному майданчику, через кілька хвилин Дентіньйо не зміг переграти Ларсена, а потім Олександр Кучер п’ятою після подачі кутового не влучив у ворота.

Після серії замін гірники заграли дещо інтенсивніше, втім серйозної небезпеки біля воріт Ларсена “Шахтар” вже не створював, не створював до останньої хвилини матчу. Крапку у грі поставив Андрій Борячук — Кобін подав з флангу, український нападник з лінії воротарського майданчика зробив рахунок 3:0, його й зафіксував фінальний свисток арбітра.

Нагадаємо, у першому матчі розіграшу товариського турніру Atlantic Cup, що відбувається у Португалії, донецький “Шахтар” по пенальті програв “Яблонцю” з Чехії.

3 лютого 2017, 19:25  •  11663 перегляди
Позичальники банку “Михайлівський” повинні повертати свої кредити виключно на рахунки ФК “Фагор”

3 лютого 2017, 19:25  •  11516 перегляди
Правоохоронці затримали ймовірно причетного до організації контрабанди нафтопродуктів

3 лютого 2017, 19:17  •  7944 перегляди
С.Лавров обговорив із Ф.Могеріні загострення ситуації в Україні

3 лютого 2017, 19:17  •  9228 перегляди
Названо орієнтовну дату виборів міського голови Луцька

3 лютого 2017, 19:07  •  10907 перегляди
Миротворча місія ООН на Донбасі означатиме, що в Україні внутрішній конфлікт, а не війна - І.Марчук

3 лютого 2017, 19:04  •  10958 перегляди

Спорт • 3 лютого 2017, 19:36  •  12434 перегляди

Президент України Петро Порошенко висловив співчуття рідним та близьким, друзям і колегам мера Луцька Миколи Романюка у зв’язку з його смертю, передає УНН із посиланням на прес-службу Глави держави.

Політика • 3 лютого 2017, 19:36  •  10224 перегляди

Національна команда України потрапила до третього квартету відбіркового турніру до чемпіонату Європи з футзалу 2018 року і стане господарем даної групи, передає УНН з посиланням на сайт futsalworldranking.

Спорт • 3 лютого 2017, 19:30  •  9247 перегляди

Співробітники Служби безпеки України викрили на незаконному зберіганні боєприпасів та зброї працівника Вінницького відділу поліції. Про це УНН повідомили в прес-службі СБУ.

Кримінал та НП • 3 лютого 2017, 19:28  •  9274 перегляди

Станом на 19:00 3 лютого внаслідок танення снігу, утворення льодових заторів, випадання дощу та підняття рівнів води на водоймах у дев′ятьох районах Закарпаття відбулося підтоплення 525 дворогосподарств, 4 житлових будинків, 13 підвалів житлових будинків, 25 гектарів сільгоспугідь. Такі останні оперативні дані надає УДСНС у Закарпатській області, передає УНН.

Кримінал та НП • 3 лютого 2017, 19:25  •  11663 перегляди

У зв’язку з надходженням численних запитів від позичальників банку “Михайлівський”, фінкомапнія “Фагор” публічно роз’яснила процедуру погашення заборгованості, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу компанії.

Економіка • 3 лютого 2017, 19:25  •  11516 перегляди

На підставі ухвали Приморського райсуду Одеси правоохоронці затримали в Дніпрі підприємця, який може бути причетний до організації фіктивного вивезення нафтопродуктів через Одеську область. Про це УНН повідомили в прес-службі прокуратури Одеської області.

Кримінал та НП • 3 лютого 2017, 19:17  •  7944 перегляди

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров обговорив із Високим представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки, заступником Голови Європейської комісії Федерікою Могеріні загострення обстановки в Україні, передає УНН із посиланням на прес-службу МЗС РФ.

Політика • 3 лютого 2017, 19:17  •  9228 перегляди

У мерії Луцька чекають на обрання нового керівника через 3 місяці — наприкінці квітня чи на початку травня. Про це кореспонденту УНН повідомили в прес-службі міської ради Луцька.

Політика • 3 лютого 2017, 19:07  •  10907 перегляди

Введення миротворчої місії ООН на Донбас буде означати, що в Україні внутрішній конфлікт, а не війна. Про це заявив представник України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук в ефірі каналу "112 Україна", передає УНН.

Політика • 3 лютого 2017, 19:04  •  10958 перегляди