Футзалісти збірної України програли Португалії у матчі ЧЄ

Київ  •  УНН

4 лютого 2018, 21:24  •  13591 перегляди

КИЇВ. 4 лютого. УНН. В заключний змагальний день групового етапу чемпіонату Європи з футзалу, що проходить у Любляні, в групі С команда України протистояла національній збірній Португалії, передає кореспондент УНН.

Простріл 9-го номера португальців за спини українських гравців завершився голом Коельо на 3 хвилині. Згодом поперечина врятувала “жовто-блакитних”, але ненадовго. Після фінта Зідану відзначився Тьягу — 0:2.

Другий тайм українці почали агресивніше і це дало свої плоди на 28 хвилині Разуванов майстерно підсік м’яч після розіграшу кутового під поперечину. Через 4-ри хвилини Королишин з флангу завдав удару поміж ніг голкіперу Бебе — 2:2. Нічия у зустрічі довго не протрималася. Через дві хвилини Педро Кері пробив Іваняка у дальній верхній кут воріт. Далі українці зняли воротаря і грали з 5-ма польовими гравцями.

За 4 хвилини до фінального свистка обрізка Журби закінчилася ударом в пусті ворота Мігеля — 2:4. Наостанок команди обмінялися голами. Спочатку м’яч у ворота Іваняка відправив зірковий виконавець Рікардіньо, а у складі колективу Олександра Косенка відповів Петро Шотурма — 3:5.

Таким чином, Україна закінчила груповий етап з 3-ма очками і з 2-го місця пробилася до чвертьфіналу. Іспанія з максимальними 6-ма балами продовжить боротьбу в 1/4 фіналу з командою, яка посяде другий рядок у групі D.

Додамо, що українці в чвертьфіналі зіграють із переможцем групи D, де за це право посперечаються Азербайджан та Іспанія.

Новини по темi

У Дніпрі в автокатастрофі загинув відомий український волонтер

4 лютого 2018, 21:20  •  29487 перегляди
"Хімік" вирвав перемогу у чинного чемпіона України "Будівельника"

4 лютого 2018, 20:02  •  5618 перегляди
СЦКК: бойовики за рік проігнорували 25 заявок щодо відновлення газопостачання на Донеччині

Спорт • 4 лютого 2018, 21:24  •  13591 перегляди

У Дніпрі на Набережній Перемоги сталася смертельна ДТП, в результаті якого загинув відомий український волонтер Леонід Краснопольський. Про смерть волонтера повідомила його дружина Ольга на своїй сторінці в Facebook, передає УНН.

Кримінал та НП • 4 лютого 2018, 21:20  •  29487 перегляди

У Южному в ФСК “Олімп” у зустрічі Суперліги Парі-Матч відбулося минулорічне протистояння фіналістів — в гості до “Хіміка” завітав київський “Будівельник”, передає кореспондент УНН.

Спорт • 4 лютого 2018, 20:52  •  8220 перегляди

.

Аудіоновини • 4 лютого 2018, 20:48  •  5766 перегляди

Київське “Динамо” провело другий контрольний матч на завершальному навчально-тренувальному зборі в Іспанії із командою з Угорщини ФК “Академія Пушкаша”, передає кореспондент УНН.

Спорт • 4 лютого 2018, 20:17  •  9816 перегляди

.

Аудіоновини • 4 лютого 2018, 20:02  •  5618 перегляди

Бойовики ОРДО за рік залишили без відповіді 25 заявок підприємств Донбасу щодо проведення ремонтних робіт для відновлення газопостачання до Мар'їнки і Красногорівки Донецької області. Про це повідомляє українська сторона СЦКК, передає УНН з посиланням на прес-центр штабу АТО.

Кримінал та НП • 4 лютого 2018, 19:57  •  9954 перегляди

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вивчить можливість подати апеляцію на рішення Спортивного арбітражного суду (CAS), яким було виправдано 28 російських спорстменів, раніше пожиттєво відсторонених від участі в Олімпіадах через допінг. Про це заявив голова МОК Томас Бах під час прес-конференції після засідання виконкому, передає УНН з посиланням на Reuters.

Спорт • 4 лютого 2018, 19:40  •  9090 перегляди

Нинішній президент Кіпру Нікос Анастасіадес переміг у другому турі президентських виборів, передає УНН з посиланням на DW.

Новини Світу • 4 лютого 2018, 19:19  •  15926 перегляди

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп висловив співчуття у зв'язку із зіткненням двох поїздів, у результаті чого загинули двоє та постраждали понад 100 людей. Про це він написав у своєму Twitter, передає УНН.

Новини Світу • 4 лютого 2018, 19:10  •  10856 перегляди