"Реал" втретє поспіль став чемпіоном Ліги чемпіонів

Київ  •  УНН

26 травня 2018, 19:45  •  19600 перегляди

КИЇВ. 26 травня. УНН. "Реал Мадрид" обіграв "Ліверпуль" з рахунком 3:1 і втретє поспіль став переможцем Ліги чемпіонів. Це 13 перемога команди за час її існування. Про це повідомляє УНН.

У першому таймі команди не змогли забити голів. Статистика показала, що гравці навіть не могли влучити по воротах, майже все повз. Та ось другий тайм став більш результативним. На 47 хвилині рикошетом від гравця "Ліверпуля" Лалани м'яч потрапив на ногу Іско, який пробив по воротах. М'яч влучив у стійку.

Але вже на 50 хвилині після помилки голкіпера "Ліверпуля" Бензема забив гол. Голкіпер намагався ввести м'яч у гру - покотив м'яч, але поряд був нападник "Реала", від якого м'яч потрапив у ворота.

Ворота вершкових не довго були порожніми. Садіо Мане після кутового забиває "Реалу" через кілька хвилин.

На 70 хвилині "Ліверпуль" міг знову зрівняти рахунок, але Мане влучив у стійку. Згодом і Роналду міг відзначитися, але захист мерсесайдців не дозволив.

На 83 хвилині Гарет Бейл робить дубль. Воротар мерсесайдців не зміг відбити дальний удар Гарета.

Червоні пішли вперед, але захист вершкових відбивав усі атаки суперників.

Bale writes his name into #UCLfinal history ⚽️⚽️ pic.twitter.com/MdYt4BNmMR

— #UCLfinal (@ChampionsLeague) 26 мая 2018 г.

⚽ 51' @Benzema
⚽ 64' @GarethBale11 #APorLa13 | #HalaMadrid pic.twitter.com/bz2DlaWD54

— Real Madrid C.F. ⚽️ (@realmadrid) 26 мая 2018 г.

Every time is special.#UCLfinal pic.twitter.com/PGMK2KdgXX

Новини по темi

Тенісист Долгополов знявся із "Ролан Гаррос"

26 травня 2018, 19:04  •  16557 перегляди
Морган Фріман відкинув звинувачення в домаганнях, але визнав, що міг невдало жартувати

26 травня 2018, 18:49  •  19255 перегляди

Спорт • 26 травня 2018, 19:45  •  19600 перегляди

Перший номер чоловічого тенісу України Олександр Долгополов не зможе взяти участь у Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

Спорт • 26 травня 2018, 19:41  •  10879 перегляди

.

Спорт • 26 травня 2018, 19:39  •  9156 перегляди

Нападник "Реала" Гарет Бейл, який вийшов на 60-тій хвилині на заміну замість Іско, забиває другий гол у ворота "Ліверпуля" у фінальному матчі Ліги чемпіонів, який відбувається у Києві, передає УНН.

Спорт • 26 травня 2018, 19:35  •  13775 перегляди

Мадридський “Реал” у фінальному матчі футбольної Ліги чемпіонів 63-го сезону (2017-2018 років) забив другий м’яч у ворота англійського “Ліверпуля”, передає УНН.

Спорт • 26 травня 2018, 19:16  •  11143 перегляди

Президент київського “Динамо” Ігор Суркіс заявив, що його клуб раніше цікавився нинішньою зіркою світового футболу, фіналіста Ліги чемпіонів Мохаммеда Салаха. Про це Суркіс сказав в інтерв’ю Football Hub, передає УНН.

Спорт • 26 травня 2018, 19:11  •  13091 перегляди

Нападник "Реала" Карім Бензема забив гол і вивів свою команду вперед. Проте вже через кілька хвилин Садіо Мане зрівняв рахунок, передає УНН.

Спорт • 26 травня 2018, 19:07  •  13014 перегляди

Влада штату Флорида оголосила в суботу про введення надзвичайного стану в зв'язку з наближенням до узбережжя субтропічного урагану Альберто, який раніше сформувався в Карибському морі і переміщається в напрямку Мексиканської затоки. Про це повідомив губернатор штату Рік Скотт у своєму Twitter, інформує УНН.

Суспільство • 26 травня 2018, 19:06  •  12107 перегляди

У Києві на вулиці Саксаганського 7 молодики посперечалися через футбол та влаштували бійку. Про це повідомляє кореспондент УНН.

Кримінал та НП • 26 травня 2018, 19:04  •  16557 перегляди

80-річний голлівудський актор Морган Фріман заперечує всі звинувачення в сексуальних домаганнях, однак при цьому він не виключає, що міг невдало жартувати із жінками або робити їм недоречні компліменти. Текст заяви актора опублікував у суботу телеканал NBC, інформує УНН.

Суспільство • 26 травня 2018, 18:49  •  19255 перегляди