Збірна України з хокею зазнала поразки від Словенії у заключній грі турніру в Польщі

Київ  •  УНН

11 лютого 2017, 22:48  •  12588 перегляди

КИЇВ. 11 лютого. УНН. Національна збірна команда України завершила свої виступи на турнірі “Euro Ice Hockey Challenge”, що проходив у Польщі, передає УНН з посиланням на ФХУ.

В заключному матчі турніру українська команда зустрічалась з представником топ-дивізіону — Словенією. “Жовто-блакитна” збірна протягом тривалого часу на рівних змагалася із суперником, проте у заключному періоді серія вилучень гравців нашої збірної призвела до того, що словенці змогли збільшити свою перевагу.

Перший період пройшов у рівній боротьбі, але дві грубі помилки захисту команди Олександра Савицького призвели до взяття воріт Едуарда Захарченка. У другій 20-хвилинці наша команда заволоділа ініціативою та відіграла одну шайбу. У підопічних О.Савицького було кілька нагод для того, щоб зрівняти рахунок, але вдача відвернулась від команди та посміхнулась супернику.

На початку третього періоду українці вдруге наблизились до суперника на відстань однієї шайби. Втім зрівняти рахунок “жовто-блакитним” так і не вдалося. Натомість словенці своїми шансами скористались і довели матч до перемоги. В результаті словенці здобули третю перемогу на турнірі та стали його переможцями — 6:2.

Відзначимо, що за Україну шайби закинули Таран і Рамазанов.

Нагадаємо, що у першому поєдинку українці в овертаймі перемогли Італію 4:3, а потім за підсумком серії булітів програли Польщі 2:3.

11 лютого 2017, 20:58  •  11281 перегляди
Прикордонники затримали двох чоловіків, яких розшукувала поліція за вчинення кримінальних правопорушень

11 лютого 2017, 20:28  •  6748 перегляди
"Динамівці", політики та уболівальники попрощались із легендарним В.Чановим

11 лютого 2017, 19:54  •  19308 перегляди

Національна збірна команда України завершила свої виступи на турнірі “Euro Ice Hockey Challenge”, що проходив у Польщі, передає УНН з посиланням на ФХУ.

Спорт • 11 лютого 2017, 22:48  •  12588 перегляди

Визначено переможців другого півфіналу національного відбору на Євробачення-2017. Ними стали виконавці ROZHDEN та ILLARIA, передає УНН з посиланням на UA:Перший.

Кримінал та НП • 11 лютого 2017, 22:39  •  13622 перегляди

Китайський військовий інспектор Ван Ци зміг побачити сім'ю в КНР вперше з 1963 року, коли він помилково забрів на територію Індії й утримувався там півстоліття, передає УНН з посиланням на ВВС.

Новини Світу • 11 лютого 2017, 22:05  •  9110 перегляди

У столиці Іраку Багдаді невідомі особи розпочали обстріл так званої “зеленої зони”, де розташовані урядові будівлі, іноземні посольства і офіси міжнародних організацій, передає УНН з посиланням на “Радіо Свобода”.

Новини Світу • 11 лютого 2017, 21:50  •  10158 перегляди

У Солом’янському районі Києва сталася жахлива аварія, зіткнулися “Мерседес Спринтер” та “Фіат Добло”, 9 людей постраждали, передає УНН з посиланням на dtp. kiev.ua.

Київ • 11 лютого 2017, 21:26  •  21306 перегляди

На офіційний сайт МОЗ Росії здійснили хакерську кібератаку, передає УНН з посиланням на ТАСС.

Новини Світу • 11 лютого 2017, 21:13  •  9526 перегляди

Сьогодні, 11 лютого, в Ольшанській виправній колонії (№ 53), що на Миколаївщині, один із засуджених вчинив самогубство шляхом повішання. Про це УНН стало відомо із власних джерел у виправній установі.

Кримінал та НП • 11 лютого 2017, 20:59  •  13730 перегляди

Офіційний представник Північноатлантичного альянсу повідомила про різке збільшення обсягу російської пропаганди і дезінформації з моменту анексії Криму і назвала основних розповсюджувачів фейків, передає УНН з посиланням на Reuters.

Новини Світу • 11 лютого 2017, 20:58  •  11281 перегляди

Двох чоловіків, яких розшукувала поліція за вчинення кримінальних правопорушень, затримали співробітники Держприкордонслужби на державному кордоні, передає УНН з посиланням на прес-службу Державної прикордонної служби України.

Кримінал та НП • 11 лютого 2017, 20:28  •  6748 перегляди

Сотні уболівальників, політики і різні покоління "динамівців" попрощались із легендарним голкіпером Віктором Чановим у Києві, передає УНН.

Суспільство • 11 лютого 2017, 19:54  •  19308 перегляди