"Зоря" з рахунком 5:0 розгромила лідера чемпіонату Боснії та Герцеговини

Київ  •  УНН

5 лютого 2018, 01:57  •  11629 перегляди

КИЇВ. 5 лютого. УНН. Луганська “Зоря” матчем із 6-кратним чемпіоном Боснії та Герцеговини ФК “Железнічар” розпочав цикл другого тренувального збору в Туреччині, інформує УНН з посиланням на сайт “чорно-білих”.

Вже на третій хвилині “Зоря” зробила перший крок до перемоги. Олександр Тимчик видав хороший пас під удар Артему Громова і півзахисник не залишив шансів голкіперу суперника — 1:0. Потім були моменти у Луньова і Караваєва. У першому випадку удар на себе прийняв захисник, а в другому на місці був воротар.

На 27-й хвилині активний Тимчик зробив свій другий гольовий асист. На цей раз м’яч був адресований Євгену Чеберко, який і вколотив “круглого” у ворота. Через три хвилини “Зоря” довела рахунок до розгромного. І знову в атаці взяв участь Тимчик, який знову видав гольову передачу (третю за 30 хвилин) на Громова, дозволивши тим самим, йому оформити дубль — 3:0.

Чергова стрімка атака “чорно-білих” завершилася ударом Тимчика, який і пробив — голкіпер відбив м’яч, але прямо на Іурі, а бразилець не підкачав — 4:0.

У другому таймі швидкість гри дещо спала. Моментів виникало вже не так багато, як в перші 45 хвилин. У цій половині тайму Юрій Вернидуб дав можливість проявити себе іншим заявленим на матч футболістам. В даному числі був і Тимофій Сухар, який довів рахунок до непристойного. Таким чином 5:0 у протистоянні з лідером нинішнього чемпіонату Боснії та Герцеговини.

“Зоря”: Лунін (Луїс Феліпе, 46 хв), Чеберко (Сухар, 60), Чечер (Гордієнко, 60) Сваток (Ель Буаззаті, 60), Тимчик, Харатін (Литвин, 60), Андрієвський (Сілас, 60), Караваєв (Бабенко, 60), Луньов (Кочергін, 46), Громов (Любенович, 60), Іурі (кабан, 60).

Зауважимо, що попереду у “Зорі” ще три спільні тренування. Найближче з них відбудеться 8-го лютого, опонентом стане сербський “Вождовац”.

Новини по темi

Олімпійські ігри у Південній Кореї відвідає формальний глава КНДР

5 лютого 2018, 01:51  •  10204 перегляди
Велика Британія не прийме ніяких форм членства в Митному союзі ЄС після Brexit

5 лютого 2018, 01:42  •  13279 перегляди
США продовжують розглядати можливість введення нафтового ембарго відносно Венесуели

5 лютого 2018, 01:32  •  8805 перегляди
Тіла 16 потонулих мігрантів виявили біля берегів іспанської Мелільї

5 лютого 2018, 01:16  •  7564 перегляди
Результативна гра українця допомогла "П'єно Жвайгждес" перемогти у матчі чемпіонату Литви

5 лютого 2018, 00:56  •  8772 перегляди
"Ліверпуль" і "Тотенхем" розписали мирову у центральній грі АПЛ

5 лютого 2018, 00:07  •  10737 перегляди
Компанія Nike випустила серію чорних футболок з логотипом до лондонського марафону

5 лютого 2018, 00:05  •  9202 перегляди
Сербія і Чорногорія можуть у прискореному порядку увійти в ЄС

4 лютого 2018, 23:57  •  9788 перегляди
Спринтерка Плотіцина тріумфувала на турнірі у Франції

4 лютого 2018, 23:05  •  10078 перегляди

Луганська “Зоря” матчем із 6-кратним чемпіоном Боснії та Герцеговини ФК “Железнічар” розпочав цикл другого тренувального збору в Туреччині, інформує УНН з посиланням на сайт “чорно-білих”.

Спорт • 5 лютого 2018, 01:57  •  11629 перегляди

Північна Корея офіційно підтвердила, що її делегацію на Олімпіаді в південнокорейському Пхьончхані очолить формальний глава держави, голова президії верховного народного зібрання (парламенту) Кім Йон Нам. Про це повідомляє УНН з посиланням на центральнау партійну газету КНДР “Нодон сінмун”.

Новини Світу • 5 лютого 2018, 01:51  •  10204 перегляди

Канцелярія прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей відкидає перспективу збереження будь-яких форм членства країни у Митному союзі ЄС після виходу зі складу співтовариства (Brexit). Про це повідомляє УНН з посиланням на газету The Daily Telegraph.

Політика • 5 лютого 2018, 01:42  •  13279 перегляди

Уряд США продовжує розглядати можливість введення ембарго на продаж нафти і нафтопродуктів Венесуелі. Про це заявив в неділю держсекретар США Рекс Тіллерсон за підсумками зустрічі з главою МЗС Аргентини Хорхе Форі в Буенос-Айресі, інформує УНН з посиланням на ТАРС.

Політика • 5 лютого 2018, 01:32  •  8805 перегляди

Тіла 16 потонулих мігрантів виявили біля берегів Мелільї – іспанського регіону, який межує з Марокко. Про це повідомляє УНН з посиланням на AFP.

Новини Світу • 5 лютого 2018, 01:16  •  7564 перегляди

Важкий форвард збірної України В'ячеслав Бобров продовжив череду успішних виступів у чемпіонаті Литви з баскетболу, передає УНН з посиланням на сайт чемпіонату.

Спорт • 5 лютого 2018, 00:56  •  8772 перегляди

Лівперульска арена “Енфілд” за присутності біля 53 тисяч уболівальників прийняла протистояння 26-го туру АПЛ між “Ліверпулем” та “Тотенхемом”, передає кореспондент УНН.

Спорт • 5 лютого 2018, 00:07  •  10737 перегляди

Всесвітньо відомий виробник спортивного одягу і взуття “Nike” випустив серію футболок з логотипом “LDNR” (від “Londoner” — лондонець), приурочену до лондонського марафону. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт компанії.

Новини Світу • 5 лютого 2018, 00:05  •  9202 перегляди

Єврокомісія збирається прискорити переговорний процес з Сербією і Чорногорією про вступ цих держав до Євросоюзу. Про це йдеться в новому стратегічному документі Єврокомісії, про який, посилаючись на видання Die Welt, пише Deutsche Welle, інформує УНН.

Політика • 4 лютого 2018, 23:57  •  9788 перегляди

Українка Анна Плотіцина виграла міжнародні легкоатлетичні змагання у приміщені, що відбулися у Мондвіллі (Франція), повідомляє УНН з посиланням на ФЛАУ.

Спорт • 4 лютого 2018, 23:05  •  10078 перегляди