"Динамо" провело результативний спаринг у Швейцарії

Київ  •  УНН

7 липня 2021, 18:38  •  14713 перегляди

КИЇВ. 7 липня. УНН. Київське “Динамо” провело заключний, четвертий спаринг у рамках першого навчально-тренувального збору в Швейцарії. Суперником “біло-синіх” стала 5-та команда минулого чемпіонату Швейцарії — “Люцерн” із однойменного міста, де й відбувся матч, передає УНН з посиланням на сайт чинного чемпіона України.

Господарям поля вдалося швидко встановити комфортну перевагу на свою користь, забивши два м’ячі на початку зустрічі. Обидві гольові атаки з центра поля розпочав Фарол Тасар. На 9-й хвилині простріл із лівого флангу знайшов у штрафному “Динамо” Паскаля Шурпфа, який виграв боротьбу у захисників і скинув м’яч на Деяна Соргіча, котрий розстріляв Дениса Бойка з близької відстані.

А сімома хвилинами пізніше “Люцерн” розвинув свою територіальну перевагу у друге взяття воріт “Динамо”: вже Соргіч головою скинув м’яч під удар Філіпу Угрінічу — і Бойко капітулював перед ударом швейцарця.

Після невдалого старту динамівці взяли м’яч під свій контроль і вирівняли гру. Однак забити ніяк не вдавалося, особливо не щастило Карлосу де Пені. Уругваєць втратив щонайменше три нагоди: спочатку зі стандарту направив ігровий снаряд над поперечиною, далі затягнув із ударом і влучив у захисника, а коли розстрілював ворота з близької відстані — не зміг переграти голкіпера Васіча.

У перерві Мірча Луческу змінив обох флангових захисників, із зон яких пропускалися м’ячі у першій половині зустрічі — Скорко та Дубінчак вийшли замість Кравченка та Сироти, а Лєднєв замінив де Пену. Остання заміна згодом і спрацювала — спочатку Богдан “пристрілювався”, потужно, але неточно пробивши з середньої дистанції після пасу Скорка, а на 56-й хвилині скоротив відставання в рахунку. Голкіпер “Люцерна” Васо Васіч парирував удар Жерсона Родрігеса з лінії штрафного, але з добиванням Лєднєва вже не впорався — 2:1.

Однак швейцарцям невдовзі вдалося втретє вразити ворота Бойка — голкіпер “Динамо” зреагував на удар Ндіайє, який вийшов на заміну, з кута воротарського, однак першим на м’ячі опинився Соргіч, добивши круглого у ворота.

Загалом у другому таймі динамівці активніше діяли в атаці, ніж до перерви, і можна відзначити удар Буяльського низом по центру воріт, потужний постріл Родрігеса метрів із 20-ти, а після того, як люксембуржця замінив Кулач — і момент, коли Владиславу забракло кількох сантиметрів, щоб дотягнутися до м’яча після прострілу вздовж воротарського від Лєднєва.

Втім, в останню 10-хвилинку динамівцям вдалося дотиснути суперників, втіливши дві свої гольові нагоди в забиті м’ячі. На 80-й хвилині Денис Антюх після прострілу Даниїла Скорка вздовж лінії штрафного відзначився гарматним ударом у “дев’ятку” воріт “Люцерна”, а наприкінці матчу Денис Гармаш, прийнявши передачу від Кулача, обіграв суперника на куті воротарського та відправив м’яч повз голкіпера у дальній кут — 3:3.

Тепер на Луческу і компанію очікує другий підготовчий збір у Швейцарії.

Новини по темi

На території біля озера Вирлиця в Києві буде благоустрій і сучасний центр реабілітації воїнів АТО

7 липня 2021, 18:32  •  10506 перегляди
Коронавірус: кількість хворих у Великій Британії перевищила 32 тисячі вперше з початку року

7 липня 2021, 18:19  •  18994 перегляди
Як поховати репутацію України на зерновому ринку: справа ексглави Державної продовольчо-зернової компанії вийшла на фінішну пряму

7 липня 2021, 17:50  •  18888 перегляди
США насторожують компліментарні заяви в бік Китаю від наших високопосадовців - нардеп

7 липня 2021, 17:38  •  20876 перегляди
У Києві вщент згоріла зупинка. Попередня причина - підпал

7 липня 2021, 17:31  •  24343 перегляди
"Дельта" варіант став домінуючим штамом Covid-19 в США

7 липня 2021, 17:17  •  19637 перегляди

Київське “Динамо” провело заключний, четвертий спаринг у рамках першого навчально-тренувального збору в Швейцарії. Суперником “біло-синіх” стала 5-та команда минулого чемпіонату Швейцарії — “Люцерн” із однойменного міста, де й відбувся матч, передає УНН з посиланням на сайт чинного чемпіона України.

Спорт • 7 липня 2021, 18:38  •  14713 перегляди

Сьогодні, 7 липня на Хрещатику, 25, в Києві зібралися представники різних ветеранських організацій Києва, бійці добровольчих батальйонів і учасники АТО і ООС. Вони обговорили проект будівництва реабілітаційного центру для ветеранів АТО в Дарницькому районі столиці. Про це KV стало відомо від учасників обговорення, передає УНН.

Суспільство • 7 липня 2021, 18:32  •  10506 перегляди

Вперше із січня в щоденних звітах уряду Великої Британії було зареєстровано 32 548 випадків коронавірусу, а також зареєстровано ще 33 випадки смерті, передає УНН.

Новини Світу • 7 липня 2021, 18:19  •  18994 перегляди

Справа ексголови Державної продовольчо - зернової корпорації Валерія Томіленка, яка розглядається у Вищому Антикорупційному суді, вийшла на фінальну стадію, передає УНН.

Економіка • 7 липня 2021, 18:18  •  26428 перегляди

Очільник Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба запропонував данському колезі Йеппе Кофоду взаємне визнання документів про вакцинацію для того, щоб полегшити перетин кордонів та подорожі. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес службу МЗС.

Політика • 7 липня 2021, 18:17  •  15931 перегляди

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), передала право місцевим органам влади встановлювати тарифи на опалення, а також затверджувати плани розвитку виробників і постачальників теплової енергії. Про це йдеться у заяві регулятора, передає УНН.

Економіка • 7 липня 2021, 18:03  •  30622 перегляди

Польські ЗМІ оприлюднили відео падіння приватного гелікоптера в озеро Талти Вармінсько-Мазурського воєводства (північний схід Польщі), на борту якого було троє українців. Відео опублікувало видання RMF24, передає УНН.

Кримінал та НП • 7 липня 2021, 17:50  •  18888 перегляди

Заступник голови партії “Батьківщина” народний депутат Вадим Івченко вважає, що компліментарні заяви українських високопосадовців, зокрема, глави фракції Давида Арахамії у бік КНР та її комуністичної партії викликають занепокоєння в контексті візиту Президента України Володимира Зеленського до США. Про те, чому владі необхідно остаточно визначитися з тим, хто буде основним стратегічним партнером України — Китай чи США — парламентар пояснив в ефірі “5 каналу”, передає УНН.

Економіка • 7 липня 2021, 17:38  •  20876 перегляди

У Києві сталась пожежа на зупинці громадського транспорту по вулиці Братиславській, 3. Попередня причина - підпал, передає УНН.

Київ • 7 липня 2021, 17:31  •  24343 перегляди

Згідно з даними моделювання Covid-19, опублікованими Центром з контролю і профілактики захворювань (CDC), високотрансмісивний "Дельта" варіант в даний час є домінуючим штамом коронавірусу в Сполучених Штатах, перевершуючи "Альфа" варіант, передає УНН.

Новини Світу • 7 липня 2021, 17:17  •  19637 перегляди